3. Сериозни кадрови проблеми за Нафтекс след победата над Миньор (Раднево)

Сериозни кадрови проблеми за Нафтекс след победата над Миньор (Раднево)

Отборът на Нафтекс поднови тренировки след двудневна почивка, която бе дадена на футболистите след успеха им с 5:1 при гостуването на Миньор (Раднево), съобщиха от клуба. Заниманието пропуснаха шестима играчи на „шейховете”, които лекуват травми.

Освен трайно контузените Пламен Димитров и Мирослав Радев в днешната тренировка не взеха участие халфовете Цветомир Валериев и Георги Алексиев, бранителят Велин Дамянов и вратарят Янко Георгиев. Привлеченият от Локомотив (Мездра) Валериев пропусна мача с Миньор (Раднево) поради разтежение в бедрото и ще почива още няколко дни. От подобна травма продължава да се възстановява и Дамянов, който също не игра при гостуването в Раднево. Контузия по време на срещата пък получи Алексиев, а титулярният страж Георгиев се лекува от вирусно заболяване.

Футболистите на Нафтекс ще тренират на стадион „Лазур” в Бургас до петък, когато отборът излиза на режим преди домакинския двубой с Калиакра (Каварна).