3. Сливен би Тунджа с 2:1, вирус покоси "воеводите" преди мача

Сливен би Тунджа с 2:1, вирус покоси "воеводите" преди мача

Здравословни проблеми съпътстваха трудния успех на сливналии в контролата

Сливен се наложи с 2:1 над тима на Тунджа /Ямбол/ в контрола на стадион “Хаджи Димитър”. Въпреки здравословните проблеми, които през днешния ден съпътстваха играчите на “воеводите”, те успяха да стигнат до победата, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Гостите първи откриха резултата. В 30-та минута бившият футболист на Сливен Марко Марков бе точен при изпълнението на дузпа, която бе отсъдена за нарушение на Димитър Тодоров и даде преднина за Тунджа. Само 4 минути по-късно Ивайло Петров изравни за 1:1. Стайко Стойчев оформи крайния резултат в 39-та минута след майсторското изпълнение на пряк свободен удар с левия крак.

През първото полувреме съставът на Сливен игра по-добре и създаде повече голови ситуации. След почивката темпото на игра спадна, за което допринесе не само неразположението на голяма част от играчите на Сливен, но и горещото време в града под Сините камъни.

Часове преди приятелската среща една част от футболистите на Сливен бяха приети в болница с неразположение и съмнение за вирусно заболяване. Хашев, Стоев, Ивайло Андонов, Атанас Апостолов и още няколко играчи са на лечение в сливенската болница. По време на мача Вълчан Чанев и Стоян Георгиев също бяха откарани в здравното заведение, след като записаха на терена само 20 минути.

Следващата проверка за Сливен ще бъде в събота, 16 юли, когато от 18.00 часа ще гостува тима на Нефтохимик.

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига

Вижте мнението на новия шеф в клуба

Ще надвие ли Миньор дубъла на ЦСКА

Пернишкият тим приема своя съперник утре от 17,00 часа

Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч