3. Сливен надви Берое с 2:1 в контрола

Сливен надви Берое с 2:1 в контрола

Днес двата тима изиграха контролен мач на стадион "Хаджи Димитър"

Сливен победи Берое с 2:1 в контрола, която се игра на стадион “Хаджи Димитър” при закрити врата по желание на гостите.

Резултатът откри Ивайло Петров още във втората минута на срещата. Пак Петров удвои в 18-та минута, а преди края на първата част Берое намалиха на 2:1. Голът отбеляза футболист, който преминава пробен период.

След почивката и двамата наставници използваха множество смени, но до промяна в резултата не се стигна.

Сливен – Берое 2:1.

Старши треньорът на гостите Илиян Илиев не пожела да обяви имената на футболистите, които включи в проверката.

Наставникът на “воеводите” Димчо Ненов даде възможност за игра на всички футболисти, които тренират с мъжкия тим. Той и днес не обяви играчите, с които ще се разделят.

Сливен ще тренира до края на седмицата, след което тимът ще излезе в почивка до началото на новата година, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.