3. Сливен отвя Локо София при юношите

Сливен отвя Локо София при юношите

„Воеводите” се наложиха над столичани с категоричното 4:0

Отборът на ОФК Сливен при старшата възраст се наложи с категоричното 4:0 над тима на Локомотив /София/ в мача си от 6-я кръг на Елитната група до 19 години, предаде кореспондентът на Novsport. com в Сливен.

Мачът се изигра на централния терен на стадион “Хаджи Димитър” в града под Сините камъни и предизвика интерес у феновете.

Георги Колев откри резултата в началото на срещата. При 1:0 съперниците се оттеглиха за почивка.

През втората част домакините диктуваха играта на терена и логично се поздравиха с още точни попадения. Веселинов покачи на 2:0 пет минути след  началото на полувремето. От дузпа Добромир Димитров се разписа за 3:0, а резултата оформи Кръстев.

Това бе първа победа от началото на сезона за младите “воеводи”.

Съставът на Сливен: Кинчев, И. Иванов, Чанев, Марем, Кръстев, Камбуров, Плахов, Диков, Веселинов, Димитров, Колев