3. Сливен победи у дома Несебър с 2:1

Сливен победи у дома Несебър с 2:1

Сливен победи втородивизионния тим на Несебър с 2:1 в контрола. Резултатът откри още в 8-та минута Ивайло Петров , който не сгреши при изпълнението на 11 – метров наказателен удар. Равенството върна Петър Колев в 25-та минута, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Сливен победи втородивизионния тим на Несебър с 2:1 в контрола. Резултатът откри още в 8-та минута Ивайло Петров, който не сгреши при изпълнението на 11 – метров наказателен удар. Равенството върна Петър Колев в 25-та минута, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Победният гол за домакините дойде в 72-та минута, след като спрягащият се за едно от новите попълнения на „воеводите” Христиан Попов бе точен при изпълнение на пряк свободен удар.

Общо 20 футболисти пусна в игра треньорът на Сливен Димчо Ненов, който изрази задоволство от някой от играчите, но поясни, че тепърва предстои още много работа с тези, които ще намерят място в отбора. Със сигурност след тази контрола двама или трима от чакащите за място в тима ще си заминат.

Проверката пропуснаха поради контузии вратарят Евгени Караманов, както и Димо Бакалов, Явор Иванов и Валентин Веселинов.
В понеделник към Сливен ще се присъедини и нападателят, който идва от Локо /Пловдив/ Весели Марчев.