3. Снежна вихрушка спря Лудогорец - Пирин при 4:0

Снежна вихрушка спря Лудогорец - Пирин при 4:0

Кашчелан дебютира за "орлите", Витиня се контузи и Ристосков наду свирката в 55-ата минута

Контролата между Лудогорец и Пирин (Разлог) беше прекратена в 55-ата минута при резултат 4:0. Срещата се игра във Вълково, но поради обилния снеговалеж и контузия на играча на разградчани Витиня Христо Ристосков наду свирката по-рано по молба на двамата треньори, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Иначе Марселиньо вкара два гола през първото полувреме, а по един добавиха Гъргоров и Кишада.

Дебют направи новото попълнение Младен Кашчелан.

Двубоят, който трябваше да се проведе в Сандански, но в последния момент бе преместен заради лошите атмосферни условия, започна с удар на Гъргоров, който обаче беше избит.

В 19-ата минута Марселиньо поведе в своеобразната голмайсторска листа на Лудогорец в контролите, след като се разписа с глава след центриране на Мирослав Иванов.

В 27-ата минута Иван Стоянов удари страничната греда преди Гъргоров да покачи на 2:0 с премерен шут.

Разложани имаха положение малко по-късно. Димитров финтира Голубович, но снежна бабунка му попречи да отбележи.

Марселиньо направи 3:0 в 37-ата минута с техничен прехвърлящ удар, като асистенцията бе на Генчев. Така дойде почивката.

Подписалият вчера черногорски национал Младен Кашчелан направи неофициалния си дебют за разградчани. Той се появи в игра за второто полувреме.

В 50-ата минута Кишада направи 4:0, а пет минути по-късно мачът беше прекратен заради лошия терен и за да се избегне още една контузия след като новото попълнение на Ивайло Петев – Витиня – получи тежка травма.

Съставът на Лудогорец: Голубович, Шоко, Гулдан, Барт, Минев, Генчев, Дяков, Стоянов, М. Иванов, Марселиньо, Гъргоров (Аргилашки, Гулдан, Витиня, Д. Димитров, Кашчелан, Костадинов, Кишада, Александров, Бакалов, Хронец)

Съставът на Пирин Разлог: Палаханов, Фикийн, И. Иванов, Тунтев, Руйчев, Дюлгеров, Шумантов, Богоев, Версанов, Христов, Димитров