3. СНИМКИ: Ком (Берковица) разгроми Шурданица в последната си контрола

СНИМКИ: Ком (Берковица) разгроми Шурданица в последната си контрола

Съставът печели със 7:1 преди старта на сезона в Северозападната „В” група

Ком (Берковица) разгроми със 7:1 на собствен терен четвъртодивизионния Шурданица (Георги Дамяново) в последната си контролна среща преди старта на новия сезон в Северозападната „В” група. Преди началото на мача стана официалното представяне на отбора на домакините, а в съблекалнята бе отслужен водосвет за здраве и късмет.

Първият гол падна още в 5-та мин., когато Пламен Ненов с шут от 25 метра изпрати топката неспасяемо под гредата. Малко след това многоходова атака завърши с гол на Ивайло Тошев за 2:0. Юлиян Найденов направи резултата класически в 36-та мин. След почивката Ивайло Тошев (56, 67) вкара още два гола, с които оформи своя хеттрик.

Играещият президент на клуба Калин Статков пък асистира за другите два, които мушнаха Цветелин Анжелов (62) и Стефан Тодоров (83). Почетното попадение за гостите реализира Теодор Георгиев в 74-та мин. на мача. Сред края на двубоя ст. треньорът на Ком Георги Антонов заяви пред кореспондент на Novsport.com, че целта пред отбора е да запази мястото си в групата.

„Политиката на ръководството на клуба е да залагаме само местни момчета и смятам, че това е правилно. Повечето от тях са млади, но има и няколко по-опитни”, каза още бившият капитан на ЦСКА.

Етър излъга Добруджа като гост, Монтана надви дубъла на Лудогорец (ВИДЕО)