3. Спартак (Варна) и Етър не си отбелязаха гол

Спартак (Варна) и Етър не си отбелязаха гол

Двата отбора завършиха наравно 0:0 в мач Източната "Б" група

Отборите на Спартак (Варна) и Етър завършиха наравно 0:0 в мач от 7-ия кръг на Източната „Б” група.

Пред около 300 зрители на стадион „Спартак” в морската столица двата отбора направиха стойностен мач с опасни положения пред двете врати, но не успяха да се победят.

Гостите от Велико Търново можеха създадоха няколко много чисти положения през първата част и могат да съжаляват, че си тръгват само с точка. „Болярите” можеха да открият резултата още в 9-ата минута, когато Мартин Райнов уцели сглобката от близко разстояние.

Малко по-късно Радослав Анев изведе Русков на отлична позиция, но последният също не успя да се разпише във вратата на Спартак. В 29-ата минута удар на Анев бе избит от голлинията от бранител на Спартак.

Втората част започна с натиска на домакините, които на два пъти можеха да се разпишат. В 50-ата минута стражът на Етър Цанков, трябваше да извади в корнер много опасен удар на Владислав Мирчев.

Далечен удар на Апостолов в 71-ата минута мина опасно близо до гредата на Спартак, но осем по-късно след същинска суматоха при центрирана топка в наказателното поле на Етър, домакините като по чудо не откриха резултата.

След това равенство "болярите" заемат трета позиция с актив от 13 точки. Варненци пък са предпоследни с шест пункта.
Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига