3. Спартак (Варна) падна от Светкавица в първата си контрола

Спартак (Варна) падна от Светкавица в първата си контрола

Спартак Варна загуби първата си контрола от Светкавица с 0:1. Единственото попадение вкара дошлият на проби в Светкавица от Асеновец Халил Реджеб в самия край на двубоя.

През първата част гостите бяха по-активният отбор, но Спартак създаде по-чистите голови положения.

Най-красивото и чисто положение бе в 12-та минута когато Ерхан Мехмед стреля към вратата на Светкавица със задна ножица, но право в ръцете на вратаря.

В началото на втората част в 59-та минута вратарят на домакините спаси сигурен гол за гостите след опасно изпълнен пряк свободен удар от Тихомир Кънев.

В ответната атака Славомир Събков можеше да отбележи гол за домакините, но след удара му топката мина на сантиметри в аут.

В 85-та минута гостите уцелиха гредата след отлично изпълнен пряк свободен удар от Тихомир Кънев. В 89-та минута Халил Реджеб се оказа най-съобразителен в наказателното поле на Спартак и вкара победния гол.

Следващата проверка на Спартак е на 18 юли в Бургас срещу Черноморец.
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига