3. Светльо Тодоров дебютира с победа начело на ЦСКА II

Светльо Тодоров дебютира с победа начело на ЦСКА II

Манолев се завърна в игра при успеха на дубъла с 2:0 над Несебър

ЦСКА II победи 2:0 Несебър в среща от 18-ия кръг на Втора лига, с който сезонът във втория ешелон беше подновен. Двубоят бе дебют за новия треньор на дубъла на „червените” Светослав Тодоров.

ЦСКА откри минута преди почивката. Красимир Станоев отбеляза с топовен изстрел от границата на наказателното поле. Той завърши хубава атака на ЦСКА, която бе започната от Александър Георгиев.

В 57-ата минута имаше сериозна опасност пред вратата на ЦСКА II. Първо Колев излезе сам срещу Конов. Вратарят скъси ъгъла, но нападателят на гостите успя да центрира към свои съотборник, който уцели страничната греда. В крайна сметка до гол не се стигна.

Две минути по-късно в игра се появиха играчите от първия отбор на ЦСКА – Станислав Манолев и Тонислав Йорданов.

Друг футболист от мъжкия състав – Милчо Ангелов, предизвика дузпа в 66-ата минута. Вратарят на Несебър отрази удара на потърпевшия, но Тонислав Йорданов покачи при добавката на 2:0.

ЦСКА II: 30. Александър Конов, 2.Стойчо Атанасов, 3.Мартин Симеонов, 5.Пламен Гълъбов, 20.Добромир Бонев, 4.Ангел Лясков, 8.Александър Георгиев, 10.Милчо Ангелов, 6.Красимир Станоев, 7.Румен Руменов, 17.Петър Витанов (к)

Резерви: 1.Борис Груев, 19.Радослав Живков, 9.Тонислав Йорданов, 11.Станислав Манолев, 16.Иван Турицов, 14.Николай Янков

Старши треньор: Светослав Тодоров