3. Ураган победи Огражденец с 1:0 в Михнево

Ураган победи Огражденец с 1:0 в Михнево

Това стана благодарение на завърналия се от гурбет в Италия Александър Тилев

Амбициите на футболистите на Ураган Михнево да запишат нова победа в настоящото първенство на областна група Струма-2 се реализираха.

Това стана благодарение на завърналия се от гурбет в Италия Александър Тилев, който бе истински капитан и водеше колегите си по пътя към победата.

Неостаряващият Тилев бе истински диспечер на терена и насочваше топките към колегите си там, където трябва, за да обстрелват противниковата врата.

В 26-та минута Димитър Масларов попадна в прегръдките на колегите си.

Тогава той бе изведен при бърза атака по десния фланг от Васил Стоев, който насочи кълбото към него и Масларов откри за 1:0.

През първото полувреме се появиха някои егоистични моменти, не водещи до добро във футбола. Васил Стоев вместо да подаде на колегата си Сотир Касареев реши да стреля , и то в близкия ъгъл, пазен от вратаря на гостите, което не му донесе отбелязване на гол.

През второто полувреме по указания на треньора и най-вече на капитана на Ураган футболистите на домакините се отдръпнаха по-назад, защото гостите ги превъзхождаха физически.

Опитите на футболистите на Огражден да обстрелват отблизо вратаря на домакините бяха парирани навреме от защитата на домакините.

В 75-та минута Димитър Масларов излъга отляво изпречилите му се футболисти от отбора на гостите, преодоля и вратаря им и вместо да отбележи втория си гол в срещата, той стреля в аут.

В последните минути на срещата футболистите на Огражденец Кърналово търсеха начин за изравняване на резултата, но защита  на домакините отново бе на висота и така запази преднината си от един гол, която им донесе трите точки.
Официално: Обявиха съдиите за кръга във Втора лига

Вижте всички наряди

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч