3. В голова фиеста Дунав 2010 победи Шумен в контрола

В голова фиеста Дунав 2010 победи Шумен в контрола

Мачът завърши 4:3 в полза "драконите"

Отборите на Дунав 2010 и Шумен сътвориха истинско голово шоу в проверката помежду си, играна в късния следобед, съобщиха от официалния сайт на клуба.

Резултатът 4:3 в полза "драконите" е достатъчно красноречив. И двата отбора направиха доста грешки в дефанзивен план, но имаше и доста хубави моменти.

Началото беше ударно. Още в 9-ата минута гостите от Шумен се възползваха от тоталното неразбирателство в русенската отбрана и откриха за 0:1.

В следващата атака обаче защитник на Шумен изби с ръка центрирана топка към останалия непокрит Драгомир Драганов и съдията нямаше друг избор освен да посочи бялата точка за изпълнения на дузпа. Николай Недков не пропусна да се разпише и изравни резултата.

В 23-ата минута при едно статично положение пред вратата на гостите Денчо Денчев опита да центрира към купа с играчи пред вратаря на гостите, но топката описа странна парабола и се озова директно в мрежата на Шумен.

Няколко минутки по-късно гостите изравниха след хубав удар от далечна дистанция. В 34-ата минута шуменци вече поведоха с 2:3 след много груба грешка на вратаря на Дунав Пламен Сашев. При този резултат завърши и първата част.

Второто полувреме играта започна равностойно, но все пак дунавци се опитаха да владеят инициативата.

В 69-ата минута Дунав 2010 изравни за 3:3, а в 75-ата влезлият като смяна Мартин Цирков отбеляза след перфектно организирана атака за крайното 4:3.

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига

Вижте мнението на новия шеф в клуба

Ще надвие ли Миньор дубъла на ЦСКА

Пернишкият тим приема своя съперник утре от 17,00 часа

Изненада в Петрич, Фратрия ликува на "Цар Самуил"

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч