3. В Спартак (Варна) отчаяни от жребия за Купата

В Спартак (Варна) отчаяни от жребия за Купата

В Спартак (Варна) недоволни от жребия за Купата на България, който отреди те да гостуват на Нефтохимик.

Част от футболистите на "соколите" не се притесняват от предстоящия съперник, колкото от това, че ще са гости.

Както е известно Нефтохимик много скоро победи с 3:2 варненци в мач от Източната "Б" група и тогава бургазлии отново бяха домакини.

Междувременно отборът на Спартак продължава да е без треньор след напускането на Трендафилов.

В момента тренировките са водени от доскорошния играещ помощник - треньор Диян Дончев. Очаква се и той да води тима в предстоящия мач с Черноморец (Поморие).

В началото на другата седмица се очаква един измежду двамата сериозни кандидати за поста (Иван Маринов и Георги Иванов (Геша)), да подпише с клуба и да влезе в длъжност.

Струмска слава с нов помощник-треньор

Стефан Гошев сменя Александър Александров-Алвеша

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига