3. Вхрен победи у дома с 3:1 Ком-Миньор

Вхрен победи у дома с 3:1 Ком-Миньор

Вихрен победи у дома с 3:1 Ком-Миньор (Берковица) в мач от 17-ия кръг на Западната "Б" група. Това бе първа победа в официален мач за треньора на санданчани Йордан Боздански, който започна със загуба от Рилски спортист още на старта на пролетния полусезон. Домакините от Сандански отново както и в Самоков завършиха двубоя с човек по-малко.

В 58-ата минута стража на "гладиаторите" Димитър Симеонов игра с ръка извън наказателното поле и му бе показан червен картон.

Преди това в 28-ата минута с удар от около 30 метра Светльо Георгиев бе открил резултата в полза на санданчани.

В 78-ата минута вратарят на гостите Петков тръгна да залъгва Евгени Йорданов, който му отне топката и вкара на опразнената от него врата за 2:0.

В 87-ата след бърза контра атака на Вихрен, топката попадна в Петьо Иванов, който центрира в наказателното поле на Рилски спортист, където Евгени Йорданов от два метра вкара за 3:0.

Отборът на Ком-Миньор (Берковица) стигна до почетното попадение в 90-ата минута. Тогава при удар на Даниел Генов от нулев ъгъл резервния вратар на Вихрен Пламен Младенов си вкара автогол.

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч