3. Видима-Раковски излъга Ботев (Враца) с гол в края

Видима-Раковски излъга Ботев (Враца) с гол в края

Мастагарков донесе успеха на своите с попадение в последните секунди за 2:1

Видима-Раковски успя да победи с 2:1 отбора на Ботев /Враца/ в контролна среща, играна на терена в спортния комплекс на Детско-юношеската школа в Севлиево.

Футболистите на старши треньора Димитър Тодоров започнаха по-активно мача и отправиха опасни изстрели чрез Ангел Русев и Атанас Любенов.

Гостите отговориха с удар в гредата в 33-та минута, когато Илия Илиев стреля от фаул. Минута след това домакините откриха резултата, след като Атанас Любенов се освободи добре и с техничен удар направи безпомощен вратаря на Ботев за 1:0.

Гостите изравниха в 66-та минута, в която Атанасов бе изведен отляво и с удар покрай стража отбеляза за 1:1, ала Видима стигна до втори гол в последните секунди на мача, когато Ангелов намери с точен пас Мастагарков и той с плътен удар донесе  победата за своя отбор – 2:1.

Състав на Видима:  Митев, Юлиянов, Минков, Крачунов, Василев, Стойчев, Стойков, Коларов, Хр. Кожухаров, Русев и Любенов. По-късно в игра влязоха Конов, Мастагарков, Мекиков, Аврамов, Велев, Яначков, Ангелов и Петров.