3. Видима-Раковски победи с 1:0 Пирин (ГД) в контрола (снимки)

Видима-Раковски победи с 1:0 Пирин (ГД) в контрола (снимки)

Пропадна турнето на Ботев (Враца) в Судан

Видима-Раковски победи с 1:0 лидерът в Западната „Б” група Пирин (ГД) в контролна среща играна в село Склаве, близо до Сандански.

Двубоят може да се определи по-скоро като двустранна игра, отколкото контрола, тъй като хора от двата щаба бяха странични съдии, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Главен съдия пък беше Пламен Траханов от Гоце Делчев. Единственото попадение за Видима-Раковски вкара Ангел Русев в 70-ата минута след контраатака. През първото полувреме гол на Григор Георгиев от Пирин (ГД) бе отменен поради засада.

Двата отбора играят в събота нови контроли. Видима-Раковски играе на същия терен в Склаве пак с Пирин (Благоевград), а Пирин (ГД) на изкуствения терен в Сандански с Ботев (Враца).

Врачани явно не са успели да уредят документите си за Судан и ще продължат подготовката си в Сандански, тъй като са потвърдили спаринга с неврокопчани.