3. Войнов: Ако паднем от Чавдар (БСл), къде сме тръгнали?

Войнов: Ако паднем от Чавдар (БСл), къде сме тръгнали?

Отборът на Банско преследва задължителна победа при домакинството си на Чавдар (Бяла Слатина) в събота. Мачът от 9-ия кръг на Западната „Б” група е от 16.00 часа на стадион „Свети Петър” в Банско.

Отборът на Банско преследва задължителна победа при домакинството си на Чавдар (Бяла Слатина) в събота. Мачът от 9-ия кръг на Западната „Б” група е от 16.00 часа на стадион „Свети Петър” в Банско.

„Ако паднем от Чавдар (Бяла Слатина), къде сме тръгнали? Не подценявам отбора на Банско, но излизаме за задължителна победа, която ще преследваме от първата до последната минута”, каза треньорът на Банско Воин Войнов пред Novsport.com.

Той няма никакви проблеми за мача, като всички футболисти са здрави и ще бъдат на разположение.
В контролата срещу аматьорите на Булгратрансгаз, която Банско спечели с 11:0, капитанът Димитър Крушовски получи контузия, но се оказа, че тя не е сериозна. По време на паузата в шампионата заради националните отбори Банско изигра още една контрола с Любимец (1:1).

С отбора тренира вече и вратарят Тодор Кючуков, който използва паузата да се види със своя приятел Димитър Бербатов и му беше на гости за една седмица в Манчестър. Войнов сподели, че времето в последните дни в Банско също е хубаво и това позволява да се води нормален тренировъчен процес на официалния терен на домакините.

Струмска слава с нов помощник-треньор

Стефан Гошев сменя Александър Александров-Алвеша

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига