3. Втора лига: Добруджа се справи с Лудогорец II, ЦСКА 1948 II и Марек също с победи

Литекс шокира Струмска слава в Радомир

Добруджа победи дублиращия тим на Лудогорец с 1:0 в мач от Втора лига. Опитният нападател Преслав Йорданов отбеляза единственото попадение в срещата. Това бе 7-ма точка за тима от Добрич и в момента отборът заема второ място в класирането.

Лудогорец II пък понесе второ поредно поражение.

Новакът Марек също влезе в топ 3, като надигра Бдин във Видин с 1:0. За дупничани се разписа Веселин Любомиров в 76-ата минута. Така Марек вече има 7 точки в актива си.

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 взе втора поредна победа, след като надигра Дунав като гост с 2:0. Головете за „червените“ реализираха Стелиян Добрев в 17-ата минута и Стефан Цонков.

Доста драматичен бе двубоя в Радомир, където Струмска слава загуби от Литекс с 2:3.

Гостите поведоха след гол на Виктор Василев в 45-ата минута. Борислав Николов изравни, но Евгени Игнатов реализира дузпа в 74-ата минута за 1:2. Голмайсторът на домакините Борислав Николов вкара втори гол в 76-ата минута, но Михаил Минков донесе победата с попадение в заключителните секунди на двубоя.