3. Втора лига: ЦСКА 1948 II матира Крумовград, Нанков започна със загуба в Славата

Втора лига: ЦСКА 1948 II матира Крумовград, Нанков започна със загуба в Славата

Вижте как завършиха днешните мачове

Дубълът на ЦСКА 1948 се наложи над Крумовград с 2:0 като домакин в мач от 21-ия кръг във Втора лига.

Светослав Диков даде аванс на „червените“ още във втората минута на двубоя, а Преслав Андонов удвои преднината за втория отбор на ЦСКА 1948 в 63-ата минута. След този успех „червените“ остават на върха във Втора лига с актив от 44 точки, докато Крумовтград е на трета позиция с 37 пункта.

В друг двубой, който се изигра по същото време Добруджа се наложи над Струмска слава с 2:0. Първото попадение за тима от Добрич бе реализирано от юношата на Левски Денис Динев в добавеното време на първата част, а вторият гол за гостите бе реализиран в 87-ата минута. След този успех Добруджа се изкачва до 11-о място с актив от 26 точки, докато Струмска слава е на 14-а позиция с 24 пункта.

Дунав и Созопол завършиха при резултат 2:2 в двубой, изигран на градския стадион в Русе. Йордан Димитров даде аванс на домакините от Русе в 12-ата минута. Галин Димов изравни за Созопол в 29-ата минути. Гостите стигнаха до пълен обрат в 80-ата минута чрез попадение на Йоан Н'Зи, но шест минути по-късно домакините отново се добраха до равенството. Дунав се намира на 8-о място с актив от 28 точки, докато Созопол продължава битката си за оцеляване, след като на 17-а позиция с 19 точки.