3. Йордан Андреев предпочета да гледа контрола на тима си, вместо да уважи конгреса на БФС

Миньор си тръгна непобеден в контролите по време на лагера в Благоевград. На стадиона в Бобошево перничани победиха с 1:0 Марек (Дупница).

Дупничани имаха първи шанс да открият резултата, но удар на Емил Тодоров – Зелето в 3-ата минута срещна напречната греда на вратата. В 36-ата минута Венци Иванов от Миньор и Емил Тодоров от Марек се хванаха за гушите, но реферът Георги Караколев ухлади страстите, като показа жълт картон на играча на Миньор.

В 85-ата минута Горан Янкович чрез самостоятелен рейд финтира вратаря Марцоли за 1:0 и това се оказа краен резултат.

Йордан Андреев предпочете да изгледа контролата на тима си вместо да уважи конгреса на БФС. Имаше около 150 фена.