3. Юноша на Милан носи победа на Септември (Симитли) (СНИМКИ)

Юноша на Милан носи победа на Септември (Симитли) (СНИМКИ)

Септември победи Раковски у дома с 1:0

Септември (Симитли) победи с 1:0 Видима-Раковски в мач от 11-ия кръг на „Б” група. Единственото попадение в мача вкара юношата на Милан Антонио Михайлов, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Домакините бяха видимо по-добрият отбор на терена през целия мач и заслужено стигнаха до успеха. Още в 13-ата минута Божидар Васев стреля мощно, топката рикошира в бранител на гостите и мина покрай вратата.

В 21-ата минута Куаме бе изведен, финтира вратаря на гостите Николай Митев, който бе напуснал очертанията на пеналтерията и стреля, но бранител изчисти в корнер пред голлинията.

В 28-ата минута Куаме се пребори с прекия си пазач в наказателното поле Георги Иванов пусна към Божидар Васев, а той от своя страна центрира перфектно на Антонио Михайлов, който прониза вратаря Митев в горния му десен ъгъл за 1:0.

След почивката в 55-ата минута юношата на Милан Антонио Михайлов можеше да покачи на 2:0,но не успя да преодолее вратаря. В самия край на срещата гостите от Севлиево можеха да стигнат до равенство, но удар на Михаил Минков бе отразен от Стоян Васев.

Така тимът от Симитли стигна до успеха с минималното 1:0 и записа важна победа в битката за оцеляване.Септември има 9 точки и остава на 13-о място. Видима е с точка повече и една позиция по-напред.

Септември (Симитли) - Раковски 1:0
1:0 Михайлов '28

Септември (Симитли): Стоян Васев (ж.к), Методи Илиев, Радослав Митревски (ж.к), Радослав Бачев (77-Мирослав Николов), Ивайло Иванов, Иван Балтов, Анатоли Лулейски (61-Велизар Попвасилев), Божидар Васев, Антонио Михайлов, Фидел Куаме ( 82-Тихомир Костурков), Андреас Васев.

Видима-Раковски: Николай Митев, Михаил Минков, Павлин Иванов (32-Димитър Коларов), Георги Иванов (ж.к), Евгени Игнатов, Ангел Русев (2-Кирил Атанасов), Атанас Любенов, Никола Яначков, Ангел Цолов, Иво Райков, Пламен Кожухаров ( 37- Християн Кожухаров).
Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига