3. Юношите на Монтана разбиха Янтра с 4:0 (снимки)

Юношите на Монтана разбиха Янтра с 4:0 (снимки)

След срещата стана ясно, че четирима футболисти ще бъдат привикани в първия отбор за контролата със Спортист Своге утре

Монтана разгроми с 4:0 Янтра Габрово в среща от V кръг на футболното първенство на зона “Велико Търново” за юноши старша възраст.

Домакините, които играха за първи път на новото футболно игрище с изкуствена настилка в парк “Огоста”, превъзхождаха през целия мач и изпуснаха да спечелят по-убедителна победа. Головата серия откри с неспасяем удар от воле в 28-та мин.

Росен Иванов Малко след почивката Георги Димитров шутира силно от границата на пеналта, а преди да влезе в мрежата топката се отби от гредата. Преднината на малките монтанци стана класическа в 67-та мин.

Тогава Ивелин Митов с прехвърлящ удар от 20 метра не остави никакъв шанс на вратаря на гостите. Крайнят резултат отново след далечен удар оформи Веселин Траянов в 82-та мин.

След този мач Монтана вече има  три победи и две загуби и са намира в челото на класирането. След срещата пък стана ясно, че четирима футболисти ще бъдат привикани в първия отбор за контролата със Спортист Своге утре.

Ст. треньорът Стефан Грозданов ще даде шанс на Лени Георгиев, Кристиян Иванов, Ивелин Митков и Данислав Петров.

Пирин нанесе първо поражение за сезона на Лудогорец II

"Орлетата" надвиха с 3:2 дублиращия тим на шампионите

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига