2. Юве
  3. Киелини недоволен от съдиите на дербито с Интер

Киелини недоволен от съдиите на дербито с Интер

"Изгонването на Сисоко промени курса на мача. Първият жълт картон беше измислен", коментира италианският национал

Амбициите на Ювентус за участие в Шампионската лига бяха сериозно разклатени след снощната загуба от Интер.

„Старата госпожа” загуби с 0:2 на „Джузепе Меаца” след попадения на Майкон и Ето’о ш последните 15 минути.

Защитникът на „бианконерите” Джорджо Киелини наблегна на факта, че част от съдийските решения ш срещата са били в ущърб на неговия отбор.

„В първия половин час направихме много повече от футболистите на Интер в атакуващ план. За съжаление изгонването на Сисоко промени курса на мача. Първият жълт картон беше измислен. Все още не мога да проумея как Валтер Самуел остана на терена, който на два пъти щеше да ме съблече.

В съблекалнята всички сме много задружни и напрежението не ни се отразява. Ще направим всичко възможно, за да поставим под напрежение останалите конкуренти за 4-ото място. За съжаление вече нищо не зависи от нас”, коментира Киелини пред „Скай Спортс”.

Ювентус с първа сериозна издънка при Тиаго Мота, завъртя 0:0 срещу Емполи

Двата тима врътнаха равенство 0:0 помежду си

Завръщане на Рабио в Юве не е опция, майката на играча иска колосална комисионна