2. Зимни спортове
  3. Бостън излезе начело след победа с 2:1 над Аталанта

Бостън излезе начело след победа с 2:1 над Аталанта

Бостън Бруинс излезе начело в класирането след домакинска победа с 2:1 над Аталанта в среща от редовния сезон на НХЛ. Домакините записаха осми пореден успех в последните срещи. Победата донесе Майкъл Райдър само осем минути преди края на третата третина. Тимът на Бостън успя да се изравни с тима на Сан Хосе Шаркс, но е с мач повече. Първото попадение за Бостън отбеляза Литъл, след това гостите изравниха и в третата част Райдър донесе победата на Бруинс. Това е най-дългата серия от победи на тима от 92/93 г.

Бостън Бруинс излезе начело в класирането след домакинска победа с 2:1 над Аталанта в среща от редовния сезон на НХЛ. Домакините записаха осми пореден успех в последните срещи. Победата донесе Майкъл Райдър само осем минути преди края на третата третина. Тимът на Бостън успя да се изравни с тима на Сан Хосе Шаркс, но е с мач повече.

Първото попадение за Бостън отбеляза Литъл, след това гостите изравниха и в третата част Райдър донесе победата на Бруинс. Това е най-дългата серия от победи на тима от 92/93 г.