2. Зимни спортове
  3. Бостън победи Питсбърг с 4:2

Бостън победи Питсбърг с 4:2

Бостън успя да постигне домакинска победа над Питсбърг с 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) в среща от редовния сезон на НХЛ. Гостите поведоха първи в резултата с гол на Джефри, но Крейчи и Акселсън обърнаха развоя на мача и донесоха 2:1 за Бостън в първата третина. Единственото попадение през втората част бе дело на Лучич в полза на домакините. През третата третина Федотенко намали, но след това Савар офорими крайното 4:2 за Бостън.

Бостън успя да постигне домакинска победа над Питсбърг с 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) в среща от редовния сезон на НХЛ. Гостите поведоха първи в резултата с гол на Джефри, но Крейчи и Акселсън обърнаха развоя на мача и донесоха 2:1 за Бостън в първата третина.

Единственото попадение през втората част бе дело на Лучич в полза на домакините. През третата третина Федотенко намали, но след това Савар офорими крайното 4:2 за Бостън.