2. Зимни спортове
  3. Бостън победи ТампаБей с 5:3

Бостън победи ТампаБей с 5:3

Бостън Бруинс постигна домакинска победа над ТампаБей Лайтнинг с 5:3 (3:0, 1:1, 1:2), в среща от редовния сезон на НХЛ, която бе играна в зала " ТД Банкнорт Гардън" в Бостун. Лукич, Кисел и Райдър отбелязаха попаденията за Бруинс в първата част. Това е 14-ата победа на Бостън в последните 16 мача. за. Часа и Акселсън добавиха другите два гола за Бостън, които станах във 2-ата и 3-ата част.Бостън са лидери на Източната конференция с 42 точки от 27 мача. Тампа Бей са последни с 20 точки от 27 мача в същата конференция.

Бостън Бруинс постигна домакинска победа над ТампаБей Лайтнинг с 5:3 (3:0, 1:1, 1:2), в среща от редовния сезон на НХЛ, която бе играна в зала " ТД Банкнорт Гардън" в Бостун. Лукич, Кисел и Райдър отбелязаха попаденията за Бруинс в първата част. Това е 14-ата победа на Бостън в последните 16 мача. за. Часа и Акселсън добавиха другите два гола за Бостън, които станах във 2-ата и 3-ата част.Бостън са лидери на Източната конференция с 42 точки от 27 мача. Тампа Бей са последни с 20 точки от 27 мача в същата конференция.