2. Зимни спортове
  3. Далас Старс разби Ню Йорк Рейнджърс с 10:2

Далас Старс разби Ню Йорк Рейнджърс с 10:2

Далас Старс разби Ню Йорк Рейнджърс с 10:2 в среща от НХЛ. 18 532 зрители в залата на Далас станаха свидетели на зрелищната победа, а отделните третини завършиха 3:1, 1:1, 6:0.

Далас Старс разби Ню Йорк Рейнджърс с 10:2 в среща от НХЛ. 18 532 зрители в залата на Далас станаха свидетели на зрелищната победа, а отделните третини завършиха 3:1, 1:1, 6:0.

Гостите от Рейнджърс поведоха в резултата чрез Николай Жердев, но последваха три попадения в полза на Далас дело на Брайън Сътърби, Майк Рибейро и Брад Ричардс. Жердев направи 2:3 във втората част, преди Майк Рибейро да вкара четвърти гол в полза на Старс. В последната трета третина домакините се развихриха и отбелязаха 6 безответни попадения. Точни за Старс бяха Джеър Лехтинен, Фабиан Брунстрьом, Стийв От, Дарил Свидър и Джеймс Нийл (2).

Далас са 5-и в Западната конференция с 57 точки, а съставът на Ню Йорк е 5-и на Изток с 63.