2. Зимни спортове
  3. Дяволите победиха Ню Йорк Рейнджърс с 4:2

Дяволите победиха Ню Йорк Рейнджърс с 4:2

Отбора на Ню Джързи Девилс победи съседите си от Ню Йорк Рейнджърс с резултат 4:2 в мач от редовния сезон на НХЛ.

Дяволите се нуждаеха само от няколко минути за да заличат лошите спомени от тази седмица. След като в две поредни срещи преди и след коледните празници завършили с изпълнение на дузпи Ню Джързи започна днешната среща с ранна експлозивна преднина, която осигури рядка за тима победа като гост.

Травис Заяц записа един гол и две асистенции, Патрик Илаяс и Зак Парис също така добавиха по един гол и асистенция за Ню Джързи, с което състава пречупи злощастната суша на голове (в последните две срещи за тима) и донесе триумфа над Рейнджърс с 4:2.

„Дяволите” не бяха отбелязвали попадение в общо седем игрови част, което се равнява на 153 минути и 18 секунди без попадение, преди Браян Ролстън да излъже Хенрик Лундквист във втората минута от срещата.