2. Зимни спортове
  3. Филаделфия сломи Айлъндърс с 4:3 в инфарктен мач

Филаделфия сломи Айлъндърс с 4:3 в инфарктен мач

Филаделфия успя да сломи трудно Айлъндърс у дома с 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) в инфарктен мач. Гостите поведоха в резултата в първите минути с 0:2 след шайби на Хилберт и Уейт. Ешам успя да намали и двата тима излязоха в почивка. През втората третина Филаделфия бяха господари на леденага площадка и вкараха 2 гола чрез Поус и Картър. В началото на третата третина Комо изравни, но Ган бе съобразителен и донесе победата на Филаделфия.

Филаделфия успя да сломи трудно Айлъндърс у дома с 4:3  (1:2, 2:0, 1:1) в инфарктен мач. Гостите поведоха в резултата в първите минути с 0:2 след шайби на Хилберт и Уейт. Ешам успя да намали и двата тима излязоха в почивка. През втората третина Филаделфия бяха господари на леденага площадка и вкараха 2 гола чрез Поус и Картър. В началото на третата третина Комо изравни, но Ган бе съобразителен и донесе победата на Филаделфия.