2. Зимни спортове
  3. Финикс най-сетне би "кралете", намали серията на 1:3 победи (видео)

Финикс най-сетне би "кралете", намали серията на 1:3 победи (видео)

Отборът на Финик Койотис показа, че все още не се е предал и ще се бори до последно за класиране на финала в НХЛ. Тази вечер тимът спечели с 2:0 гостуването си на Лос Анджелис Кингс в "Стейпълс Сентър" и така намали преднината на своя съперник на 1:3 победи в серията.

Героят в мача бе Шейн Доуън, който вкара и двата гола за гостите. Той първо откри резултата в 15-ата минута на първата третина, а след това вкара и втората шайба в 12-ата минута на втората част и това се оказа достатъчно за победата на Финикс в тази среща.