2. Зимни спортове
  3. Флорида победи Отава с 4:3 след продължения

Флорида победи Отава с 4:3 след продължения

Флорида Пантърс постигна трудна победа с 4:3 (1:1, 2:2, 0:0, 0:1) като гост над Отава Сенатърс след продължение в среща от редовния сезон на НБА. Срещата бе напълно равностойна и любопитното е, че и трите третини завършиха при равен резултата. През първата част двата тимя изязоха в почивка при 1:1, а головете вкараха съответно Кели за Отава и Бойнтън за Флорида, през втората резултатът до края се запази 2:2, като попаденията бяха дело на Хийти и Спеца за Отава и Репик и Баумистър за Флорида, а през третата не успяха да си вкарат попадения с което доведоха мача до продължения. В продължението Флорида вкара единствения гол, който бе дело на Вайс.

Флорида Пантърс постигна трудна победа с 4:3 (1:1, 2:2, 0:0, 0:1)  като гост над Отава Сенатърс след продължение в среща от редовния сезон на НБА. Срещата бе напълно равностойна и любопитното е, че и трите третини завършиха при равен резултата. През първата част двата тимя изязоха в почивка при 1:1, а головете вкараха съответно Кели за Отава и Бойнтън за Флорида, през втората резултатът до края се запази 2:2, като попаденията бяха дело на Хийти и Спеца за Отава и Репик и Баумистър за Флорида, а през третата не успяха да си вкарат попадения с което доведоха мача до продължения. В продължението Флорида вкара единствения гол, който бе дело на Вайс.