2. Зимни спортове
  3. Калгари Флеймс победи Ванкувър Канъкс с 4:3

Калгари Флеймс победи Ванкувър Канъкс с 4:3

Калгари Флеймс победи Ванкувър Канъкс с 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) като гост в среща от НХЛ. Двубоят започна по-добре за домакините от Вакувър и те поведоха в резултата чрез Дарси Хордичук. Майкъл Камалери изравни за своя тим, но Даниел Сединотново даде преднина на домакините. Отново Камалери вкара и направи резултата 2:2, а в третата част той оформи своя хеттрик. Реймънд изравни за 3:3, а Глленкрос донесе победата на Калгари. В класирането Калгъри заема 7-а позиция в класирането с 25 точки, а Ванкувър са 3-и с 30.

Калгари Флеймс победи Ванкувър Канъкс с 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) като гост в среща от НХЛ. Двубоят започна по-добре за домакините от Вакувър и те поведоха в резултата чрез Дарси Хордичук. Майкъл Камалери изравни за своя тим, но Даниел Сединотново даде преднина на домакините. Отново Камалери вкара и направи резултата 2:2, а в третата част той оформи своя хеттрик.  Реймънд изравни за 3:3, а Глленкрос донесе победата на Калгари. В класирането Калгъри заема 7-а позиция в класирането с 25 точки, а Ванкувър са 3-и с 30.