2. Зимни спортове
  3. Каролина смачка Бостън с 3:0

Каролина смачка Бостън с 3:0

Каролина Хърикейнс победи с 3:0 като гост Бостън Брюинс, във втора плейофна среща от полуфиналите в НХЛ. След този двубой, резултатът от плейофната серия е вече изравнен - 1:1.

Гостите бяха по-добрият отбор на терена и напълно заслужено стигнаха до успеха. Още през втората част бе ясно кой ще е победител в този двубой, тъй като Каролина взе много комфортен аванс с 2:0 след попадения на Корво в 3-ата минута и Кулен в 8-ата минута на втората третина.

Само секунди преди края на двубоя Стаал оформи крайното 3:0 за Каролина и след този успех се запази интригата в плейофната серия.