2. Зимни спортове
  3. Монреал тресна Колорадо с 4:2

Монреал тресна Колорадо с 4:2

Монреал успя да постигне победа с 4:2 като гост над Колорадо в среща от редовния сезон на НХЛ. Гостите започнаха по-активно мача и след първата третина имаха аванс от 2 чисто гола. През втората част Леоплолд върна едно попадение за домакините и двата отбора излязоха в почивка след втората третина при резултат 1:2. През третата част драмата бе голяма, след като Арнасън изравни, но гостите все пак успяха да стигнат до победни попадения, които бяха дело на Косицин и Кастопулос.

Монреал успя да постигне победа с 4:2 като гост над Колорадо в среща от редовния сезон на НХЛ. Гостите  започнаха по-активно мача и след първата третина имаха аванс от 2 чисто гола.

През втората част Леоплолд върна едно попадение за домакините и двата отбора излязоха в почивка след втората третина при резултат 1:2.

През третата част драмата бе голяма, след като Арнасън изравни, но гостите все пак успяха да стигнат до победни попадения, които бяха дело на Косицин и Кастопулос.