2. Зимни спортове
  3. Ню Джърси изравни финалната серия с Рейнджърс

Ню Джърси изравни финалната серия с Рейнджърс

В "Медисън Скуеър Гардън" домакините водеха с 2:1 в 32-ата минута, но след това допуснаха два безответни гола

Ню Джърси победи като гост Ню Йорк Рейнджърс с 3:2 и изравни резултата в серията на финала в Източната конференция на Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Рейнджърс спечели първия мач с 3:0. В "Медисън Скуеър Гардън" домакините водеха с 2:1 в 32-ата минута, но след това допуснаха два гола.

Иля Кочалчук откри резултата за Ню Джърси в първата част, но Рейнджърс стигнаха до пълен обрат с попадения на Марк Стаал и Крис Крейдър.

В края на втората част Райън Картър изравни, а в началото на третия период Дейвид Кларксън донесе победата на Ню Джърси. Мач номер 3 е в събота в Ню Джърси. Победителят в серията ще играе с Лос Анджелис или Финикс на финала за купа "Стенли".