2. Зимни спортове
  3. Питсбърт надделя над Вашингтон с 4:3 след уникална драма

Питсбърт надделя над Вашингтон с 4:3 след уникална драма

Питсбърг успя да победи Вашингтон с 4:3 след уникална драма и продължения. Гостите започнаха слабо двубоя и инкасираха едно попадение, което бе дело на Сидни Кросби в 4-ата минута на първата част. Все пак момчетата от столицата на САЩ успяха да изравнят чрез Семин в 12-ата минута. През втората част домакините от Питсбърг буквално разбиха своя съперник и взеха чист аванс от 2 гола след третината, а попаденията бяха дело на Гончар и Гуерин. През третата третина домакините се върнаха в мача и изравниха резултата след голове на Овечник и Лейк. Стигна се до продължения и Лейк донесе победата на Питсбърг.

Питсбърг успя да победи Вашингтон с 4:3 след уникална драма и продължения. Гостите започнаха слабо двубоя и инкасираха едно попадение, което бе дело на Сидни Кросби в 4-ата минута на първата част.

Все пак момчетата от столицата на САЩ успяха да изравнят чрез Семин в 12-ата минута.

През втората част домакините от Питсбърг буквално разбиха своя съперник и взеха чист аванс от 2 гола след третината, а попаденията бяха дело на Гончар и Гуерин. През третата третина домакините се върнаха в мача и изравниха резултата след голове на Овечник и Лейк.

Стигна се до продължения и Лейк донесе победата на Питсбърг.