2. Зимни спортове
  3. Шампионът в НХЛ победен от Далас Старс

Шампионът в НХЛ победен от Далас Старс

Шампионът в НХЛ Детройт Ред Уингс претърпя поражение с 1:3 при гостуването си на Далас Старс през отминалата нощ.

"Червените криле" поведоха в първата третина след гол на Бред Лебда, но това бе всичко в положителен аспект за тях в срещата.

Домакините обърнаха резултата през втората третина с голове на Том Уондъл и Фабиан Брунстрьом. Тимът от Hockey Town опита да изравни в последната част, но имаше срещу себе си великолепния в тази среща Марти Турко, който отрази общо 37 удара към вратата си.

В последната минута гостите извадиха и вратаря си Тай Конклин в търсене на изравнителен гол, но вместо това Марк Рибейро се разписа в опразнената им врата и фиксира крайното 3:1.

Въпреки победата "звездите" продължават да се намират на последно място в Западната конференция, докато Ред Уингс са втори.