2. Зимни спортове
  3. Шеста поредна победа за Нешвил след 3:2 над Сейнт Луис

Шеста поредна победа за Нешвил след 3:2 над Сейнт Луис

Тази нощ в НХЛ се изиграха още 8 двубоя, ето и резултатите

Хокейният Нешвил Предатърс постигна изключително ценна победа, която бе и шеста поредна за тима, след като се наложи с 3:2 над състава на Сейнт Луис Блус като домакин в среща от редовния сезон на НХЛ.

Двубоят започна много равностойно като двата тима дълго време не можеха да намерят път към противниковата мрежа. Така дойде 17-ата минута, когато гостите изненадващо поведоха в резултата чрез Калаячово. Втората третина също не предложи повече от едно попадение, но радост на Нешвил то бе във вратата на Сейнт Луис в 16-ата минута и бе дело на Бойд. Развръзката настъпи в последната третина, когато паднаха и цели три попадения. Гостите отново излязоха напред в резултата в 4-ата минута, когато Перон се разписа за 2:1, но в 17-ата минута „хищниците” изравниха чрез Хорнквист. Крайното 3:2 оформи Бойд с втория си гол в мача минута по-късно.