2. Зимни спортове
  3. Торонто сломи Рейнджърс след продължения

Торонто сломи Рейнджърс след продължения

Торонто успя да постигне ценна победа като гост над Рейнджърс с 3:2 в мач от националната хокейна лига на САЩ и Канада. Канадците бяха по-добрият отбор и напълно заслужено взеха успеха. Те поведоха в резултата в 3-ата част чрез Мичел, който се разписа в 43:54 минута. Само две минути по-късно Гомес изравни. В 47-ата минута минута Уайт отново даде преднина на гостите. Розивъл все пак успя да донесе равенството на своите в последната минута. Стигна се до продължение в мача, в които Хагман донесе победата на Торонто.

Торонто успя да постигне ценна победа като гост над Рейнджърс с 3:2 в мач от националната хокейна лига на САЩ и Канада. Канадците бяха по-добрият отбор и напълно заслужено взеха успеха.

Те поведоха в резултата в 3-ата част чрез Мичел, който се разписа в 43:54 минута. Само две минути по-късно Гомес изравни. В 47-ата минута минута Уайт отново даде преднина на гостите. Розивъл все пак успя да донесе равенството на своите в последната минута. Стигна се до продължение в мача, в които Хагман донесе победата на Торонто.