2. Зимни спортове
  3. В Банско: Мария Рийш награди деца от състезанието на Milka Шоко Парк

В Банско: Мария Рийш награди деца от състезанието на Milka Шоко Парк

Световната шампионка от Вал д’ Изер 2009 г. Мария Рийш лично награди победителя от състезанието по мини боб по време на Световната купа по ски в Банско. На 28-ми февруари (събота) в Milka Шоко Парк (на Бъндеришка поляна) се проведе специално състезание с шейни за най-малките любители на зимните спортове – децата. Деца от 3 до 10 годишна възраст взеха участие в надпреварата и имаха възможност да премерят сили в най-любимата зимна игра – пързаляне с шейни.

Състезанието се проведе под патронажа на Мария Рийш, която награди победителката – Маги Тенева на 5г. Размерът ù зависeше изцяло от победителя….. Маги бе прецизно претеглена на специално подготвена за целта Milka везна и спечели огромно количество шоколад Milka, равно на теглото ù. Разбира се, това количество бе споделено с всички участници и зрители, а Маги получи и голяма плюшена крава на Milka.