2. Зимни спортове
  3. Ванкувър надви Монреал с 4:2

Ванкувър надви Монреал с 4:2

Ванкувър постигна заслужена и ценна победа с 4:2 над Морнеал в среща от националната хокейна лига на Сащ и Канада. Домакините започнаха много силно двубоя и взеха първата четвърт с 2:1. Седин и Едлер изведоха домакините набързо напред в резултата - 2:0. Койв все пак успя да намли на 1:2 и върна интригата в мача. През втората част Седин покачи на 3:1, а през последната третина Кеслер направи 4:1. Гостите успяха да върнат още едно попадение чрез Косицин, но то не бе достатъчно, за да се отърват от загубата.

Ванкувър постигна заслужена и ценна победа с 4:2 над Морнеал в среща от националната хокейна лига на Сащ и Канада. Домакините започнаха много силно двубоя и взеха първата четвърт с 2:1.

Седин и Едлер изведоха домакините набързо напред в резултата - 2:0. Койв все пак успя да намли на 1:2 и върна интригата в мача. През втората част Седин покачи на 3:1, а през последната третина Кеслер направи 4:1. Гостите успяха да върнат още едно попадение чрез Косицин, но то не бе достатъчно, за да се отърват от загубата.