2. Зимни спортове
  3. Вашингтон с домакинска победа с 5:2 над Айлъндърс

Вашингтон с домакинска победа с 5:2 над Айлъндърс

Вашингтон Кепитълс взе домакинска победа срещу Ню Йорк Айлъндърс с 5:2 (2:1, 0:1, 3:0) в среща от НХЛ. Гостите от Ню Йорк поведоха в резултата след попадението на Стрейт, но след шайбата, която получиха домакините се активизираха и успяха да обърнат резултата до 2:1 до края на първата третина. През втората част Хънтър вкара единствената шайба в гостите, които успяха да изравнят общия резултат. В третата третина домакините буквално сгазиха своя съперник и му вкараха 3 шайби без да получат нито една, а попаденията бяха дело на Бекстрьом, Фехър и Брешър.

Вашингтон Кепитълс взе домакинска победа срещу Ню Йорк Айлъндърс с 5:2 (2:1, 0:1, 3:0) в среща от НХЛ. Гостите от Ню Йорк поведоха в резултата след  попадението на  Стрейт, но след шайбата, която получиха домакините се активизираха и успяха да обърнат резултата до 2:1 до края на първата третина. През втората част Хънтър вкара единствената шайба в гостите, които успяха да изравнят общия резултат. В третата третина домакините буквално сгазиха своя съперник и му вкараха 3 шайби без да получат нито една, а попаденията бяха дело на Бекстрьом, Фехър и Брешър.