2. - Англия
  3. Астън Вила смачка Болтън

Астън Вила смачка Болтън

Отборът на Астън Вила победи Болтън с 4:2 в мач от 17-ия кръг на Висшата лига. По този начин играчите на Мартин О’нийл продължават със силното си представяне през сезона.

Срещата започна равностойно като двата отбора не можеха да достигнат лесно до положение за гол. В 17-та  минута Елмандер отбеляза гол, буквално от нищото. Той засече центриране на Кевин Дейвис, като по този начин Болтън поведе в резултата. Отговорът на Вила не закъсня, като Агбонлахор успя да изравни в 25-та минута. Дълъг пас на Лаурсен намери Агбонлахор, който успя да оплете топката в мрежата зад стража на Болтън. В 40-та минута Кевин Дейвис си отбеляза нелеп автогол, като позволи на Вила да се оттегли на почивката при резултат 2:1.

В началото на втората част Вила започна вихрено, като атаките към вратата на Уондърърс следваха една след друга. В 67-та минута младата надежда на Англия Агбонлахор вкара втори гол. Той получи чудесен пас от Йънг, като направи резултата 3:1. В 80-та минута Йънг направи резултата 4:1 като отбеляза много добро попадение. В 87-та минута Болтън върна едно попадение, но за повече играчите на Уондърърс нямаха време и сили. След този мач играчите на Вила са на 4-та позиция, а Болтън е на 11-то място.
ПСЖ впери поглед в звездата на Нюкасъл

Александър Исак е желан от "свраките"

Агентите на звездите на Манчестър Сити се обърнаха към клуба

Отборът е пред сериозен риск да бъде изхвърлен от Висшата лига

ОБЗОР: Ливърпул с класика до почивката, Тотнъм и Вила с обрати до 3:1 (ВИДЕО)

Луис Диас блесна с 2 бързи гола, резултати и класиране във Висшата лига

Гуардиола преди Арсенал: Сега не е важно

Де Бройне виси за дербито

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)