2. - Англия
  3. Бърнли остави Уотфорд на точка от изпадащите (ВИДЕО)

Бърнли остави Уотфорд на точка от изпадащите (ВИДЕО)

Домакините удариха греда, отмениха им и гол преди да стигната до победата

Бърнли победи с 1:0 Уотфорд. Попадението отбеляза Джей Родригес в 73-ата минута.

Най-чистата ситуация през първото полувреме беше удар на Матей Видра, който се отби от гредата. Той бе изведен отляво на наказателното поле и прехвърли излезлия да го посрещне Бен Фостър, но топката срещна дирека.

Малко по-късно попадение на нападателя на Бърнли беше отменено заради засада.

В 73-ата минута Дуайт Макнийл проби и центрира за Джей Родригес, който на близката греда отклони топката с глава и даде преднина на Бърнли.

Малко преди края на мача Матей Видра можеше да отбележи втори гол, но Форстър спаси.

С тази победа Бърнли събра актив от 42 точки и се намира на 11-ата позиция, докато Уотфорд е 16-и с 28, на само една от опасната зона. В следващия кръг Бърнли гостува на Кристъл Палас, докато Уотфорд приема Саутхемптън.