3. Изписаха Оскар от болницата

Изписаха Оскар от болницата

Бразилецът получи удар в главата по време на дербито с Арсенал

Халфът на Челси Оскар е бил изписан от болница в Лондон, съобщи мениджърът на "сините" Жозе Моуриньо.

Бразилецът получи удар в главата по време на дербито от английското първенство с Арсенал в неделя, завършило наравно 0:0.

Снощи Оскар остана под наблюдение за няколко часа, защото беше ударен в главата от вратаря на "артилеристите" Давид Оспина.

Бразилският национал изигра цялото първо полувреме и на почивката на двубоя на стадион "Емирейтс" беше заменен принудително. След това замина за столична болница, където му бяха направени изследвания.

"Оскар е спал в дома си тази нощ. Нямаме нови проблеми преди мача с Лестър в сряда", заяви Моуриньо.

Челси ще стане шампион на Англия предсрочно, ако победи Лестър и след това спечели срещу Кристъл Палас.