2. - Англия
  3. Лампард: Не мога да повярвам, че съдията не отсъди дузпа за нас

Лампард: Не мога да повярвам, че съдията не отсъди дузпа за нас

Полузащитникът на Челси смята, че неотсъденият 11-метров наказателен удар трябва да мотивира съотборниците му за реванша

Полузащитникът на Челси Франк Лампард е на мнение, че е трябвало да бъде отсъдена дузпа за неговия тим в края на първия четвъртфинален мач срещу Манчестър Юнайтед и също така смята, че това трябва да послужи за мотивация на лондончани за реванша, пише Скай Спортс.

Играчите на Карло Анчелоти загубиха с 0:1 от „червените дяволи”, а по този начин задачата им да преодолеят четвъртфиналите се усложни. В даденото от съдията Алберто Ундиано Майенко продължение на двубоя Патрис Евра събори Рамирес в наказателното поле и всички в „синьо” имаха претенции за дузпа, но реферът не показа бялата точка.

”Не трябва да мислим за това много. Просто трябва да се мотивираме. Всеки знаеше, че това бе дузпа, но съдията не я отсъди. Не мога да повярвам, че не я отсъди”, призна Лампард.

”Изглежда, че в Шампионската лига имаме лош късмет”, добави още халфът.

”Знаем, че можем да спечелим на „Олд Трафорд”, но ще е доста трудно”, заяви полузащитникът на Челси.

Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)