2. - Англия
  3. Лийдс с втори пореден успех във Висшата лига, но този път без дъжд от голове (ВИДЕО)

Момчетата на Марсело Биелса надвиха с 1:0 Шефилд Юнайтед

След две голови шоута на Лийдс, в които имаше по седем гола, този път новакът бе по-пестелив, но пък стигна до ценна победа.

Отборът на Марсело Биелса спечели с 1:0 при гостуването си на Шефилд Юнайтед и показа, че се чувства комфортно във Висшата лига. След първите три кръга тимът вече има актив от шест точки.Единственото попадение в мача реализира Патрик Бамфорд в 88-ата минута. Той се възползва от центриране на Джак Харисън и с глава насочи към мрежата.

Преди гола първото йоркшърско дерби от 26 години отиваше към нулево равенство след отлични изяви на двамата вратари. След почивката обаче Лийдс бе по-активният тим и търсеше гола.Шефилд Юнайтед записа трета поредна загуба в първенството от началото на сезона. За първи път в историята си отборът не успява да отбележи гол в първите си три мача.

Разследват ухапване на футболист в Англия (ВИДЕО)