2. - Англия
  3. Мъките на Палас продължават и с новия треньор

Мъките на Палас продължават и с новия треньор

"Орлите" пак загубиха и подобриха рекорд за най-дълъг период без вкаран гол.

Кристъл Палас смени треньора си, но резултатът остана същия. Рой Ходжсън също не успя да донесе първа победа на "орлите".

Лондончани загубиха при домакинството си на Саутхемптън с 0:1  във Висшата лига и продължават в първенството с 0 точки и без отбелязан гол.

Единственото попадение в срещата вкара Стивън Дейвис в 6-та минута. Душан Тадич центрира отдясно и Уейн Хенеси изби топката на пътя на халфа, който откри.

През втората част Палас имаше няколко изгодни ситуации, които опропасти. Те се откриха пред Кристиан Бентеке и Джейсън Пънчън. Те пропуснаха и така тимът подобри антирекорд на Нюкасъл от най-дълъг период без вкаран гол от начало на сезон. Те са първият отбор, който губи първите си 5 мача от елита без да вкара.

Палас продължава да е последен в класирането с 0 точки. Играчите на Маурисио Пелегрино се изкачи временно на 5-то място с 8 точки.