2. - Англия
  3. ОБЗОР: Уулвс оцеля за Купата след обрат срещу слабак от трета дивизия (РЕПОРТАЖИ)

Нюпорт изхвърли Мидълзбро, вижте всички резултати от днешните мачове

Уулвърхемптън оцеля в турнира за ФА Къп след победа с 3:2 срещу срещу Шросбъри в преиграване от 4-ия кръг. Гостите, които са сред изпадащите в Лига 1, трето ниво на английския футбол, имаха аванс от 2:1 в 39-ата минута, но допуснаха обрат.

Мат Дохърти вкара за "вълците" още във втората минута. Шроусбъри бързо върна попадението. Джеймс Болтън се разрписа девет след това. Лорънт направи обратът пълен в 39-ата, но в бавеното време на първата част, отново Дохърти бе точен за 2:2.

В 62-ата минута, Кавайеро поведе Уулвърхемптън към осминафиналите, след като мушна топката в мрежата за 3:2.

Борещия се за промоция във Висшата лига тим на Мидълзбро отпадна, след като загуби с 0:2 гостуването си на Нюпорт, който се намира на 14-о място в Лига 2, четвърто ниво на местния футбол. Головете вкараха Уилмот (47) и Амънд (67).

Резултати

Брентфорд - Барнет 3:1

Нюпорт - Мидълзбро 2:0

КПР - Портсмут 2:0

Уулврхемптън - Шроусбъри 3:2

Звучна издънка за Челси на "Стамфорд Бридж"(ВИДЕО)

Тимът на Енцо Мареска със само точка срещу Нотингам Форест

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)