2. - Българи в чужбина
  3. Попето с гол и асистенция при победа на Кубан над Таврия Симферопол в контрола

Попето с гол и асистенция при победа на Кубан над Таврия Симферопол в контрола

Българският национал Ивелин Попов се отличи с гол и асистенция при победата на Кубан Краснодар с 2:1 над Таврия Симферопол в последната контролна среща на руския отбор в турския курорт Белек.

Българският национал Ивелин Попов се отличи с гол и асистенция при победата на Кубан Краснодар с 2:1 над Таврия Симферопол в последната контролна среща на руския отбор в турския курорт Белек. Попов откри резултата в 14-ата минута след прецизно изпълнен пряк свободен удар. В 47-ата минута той центрира на границата на малкото наказателно поле към непокрития Лоренсо Мелгарехо и парагваецът с глава направи 2:0. За водения от българския спец Николай Костов отбор на Таврия почетното попадение реализира Сергей Назаренко от дузпа шест минути преди края.